Čo je to Kangoo Jumps?

Kangoojumps je jedna bezpečná, odrážajúca sa športová obuv, ktorá sa v zahraničí teší veľkej obľube. Má mnohonásobné blahodárne účinky na ľudský organizmus bez ohľadu na vek. Šport nikdy predtým nebol taký zábavný a pritom bezpečný ako pri používaní kangoojumpsu. Otvorí pred vami úplne nové dimenzie športovania. Kangoo jumps je unisex čiže môžu ju použiť ženy, muži a deti rovnako .

Kangoo Jumps slúži na :

– redukciu(zníženie) telesnej hmotnosti
– vytvarovanie postavy
– fitness, aerobik
– behanie
– zvýšenie kondície
– rehabilitáciu ako pomocný prostriedok
– zábavu vašich detí a priateľov
– jogging
– atletiku

Môžete ju používať v byte a aj v prírode, skoro na každom povrchu: asfalt,lesná cestička, skovitý povrch,koberec, parketa ale aj na snehu a na tiež pláži.

 

 

Kangoo Jumps vyhovuje aj najväčším nárokom

  • Jednoduchosť: jeho použitie je jednoduché pre každého.
  • Bezpečnosť: Kangoo Jumps je najpružnejšia športová obuv na svete. Chráni (a pritom posilňuje) členok,koleno,bedrá a chrbticu.
  • Najvyššia účinnosť: Vedecké pokusy dokazujú, ktoré spravil NASA, že cviky pri ktorých sa skáče sú najúčinnejšie a najzábavnejšie. Naraz precvičuje Vaše celé telo.
  • Veľmi príjemné: Cvičenie je mnohokrát nudné a bolestivé. S Kangoo Jumpsom je to zábavné.
  • Nie ste vyčerpaný: Veľa ľudí prestane cvičiť kvôli tomu, že je vyčerpaný a bolí ho to. Pri použití Kangoo Jumps sa to nemôže stať, tempo a dĺžku cvičení si zvolíte sami.
  • Nároky na priestor: Stačí Vám 2-3m2 aby ste precvičili celé telo a nepotrebujete k tomu nič viac iba Kangoo Jumps.
  • Šetrí Váš čas: Nemusíte nikam ísť len pustiť Vašu obľúbenú hudbu a obuť si Kangoo Jumps.
  • Rovnováha tela a duše: Kangoo Jumps Vám garantuje zlepšenie nálady, čím napomáha predísť depresiám.

Zdravie s Kangoo Jumps

Vedecké štúdie NASA potvrdili že skákanie je najúčinnejšie a najzábavnejšie cvičenie.
Málokto z nás vie že naše telo obsahuje štyrikrát toľko lynfi ako krvi, pričom na jeho jej obeh v tele vplývajú iba gravitačné sily. Kangoo jumps každým skokom maximalizuje tento obeh čím napomáha obnove, čisteniu regenerácii buniek a látkovej výmene teda posilňuje aj imunitu celého organizmu. Stačí denne pár minút cvičenia na zníženie Vašej hmotnosti a vytvorenie svalovej hmoty.Máte veľkú nadváhu? Bojíte sa že Vás Kangoo jumps neudrží? Žiaden problém! Kangoo jumps môžete bez obáv používať až do hmotnosti 115kg.

Máte problémy s kĺbmi a preto sa nemôžete venovať obľúbeným športom? Bolia Vás nohy pri behaní alebo aerobiku? Vyskúšajte Kangoo jumps! Táto obuv sa odráža od zeme preto pri dopade na zem zabráni prudkým nárazom. Vaše kĺby sú teda vystavené minimálnej záťaži.
Lekári a liečební terapeuti tiež doporučujú používať Kangoo jumps pri rehabilitácii úrazu členka, kolena, chrbtice. Napomáha ozdraveniu,posilneniu a predchádzaniu zhoršovania kĺbových problémov. Blahodárne pôsobí aj pri liečení onemocnení ktoré spôsobilo dlhodobé ležanie alebo nečinnosť nakoľko posilňuje krvný obeh a svaly.

Jej použitím môžete predísť problémom s krvným obehom, prejavy ohabnutia jednotlivých časti tela. Skákanie vám prinesie radosť preto je to dobrou zbraňou proti depresii a každodenným stresom.
Viac informácii o rehabilitačných účinkoch Kangoo jumps nájdete v knižkách:
Dr Morton Walker: Jumping for health ( Skákaj pre svoje zdravie)
Albert Carter: The miracles of rebounding exercise (Zázraky skákania)

   

Zníženie dôsledkov nárazu v kĺboch

Vedecké testy dokázali že najmenej 27% bežcov do jedného roka od začatia utrpí úraz.
Kangoo Jumps vyvinuli pre ich potreby aby znížili náraz ktorému sa vystavovali a tým šetrili ich kĺby.
Kangoo Jumps znižuje náraz na členok,koleno,chrbticu,bedrá až o 60%.
Švajčiarske štúdium poukázalo na to, že používanie Kangoo Jumps napomáha pri liečení vytáčaní sa nôh do vnútra-vonka.
Aj z týchto dôvodov odporúčajú lekári používať Kangoo Jumps pri rehabilitácii po úrazoch a tiež pri predchádzaní úrazov keďže posilňuje členok atď.