Modely

Všetko čo u nás už nenajdete nakúpite na www.kangoojumping.cz !

 cvicenie kangoo

Model KJ-XR3 je klasický model, ktorý Vám jednoznačne dopomôže k vytvarovaniu Vašej postavy a stane sa súčasťou Vášho každodenného života. Pre osoby s väčšou nadváhou (nad 100kg) klesá pružný efekt lebo potenciál energickej návratnosti je obmedzený a preto tento model odporúčame do 100kg. Veľkosť od 36 do 46.

 Model KJ-PRO7. Ak sa aktívne venujete športu nič lepšie si nemôžete dopriať. Tento model odporúčame ľuďom ktorý sa denno-denne venujú športu a teda aj ich pomôcky sú vystavené väčším záťažiam. Je to model vyvinutý pre športovcov a osobám s vysokou nadváhou. Pružiny sa ťažšie stláčajú. Návratnosť pružného efektu môže byť až o 100% vyššia ako pri modeloch KJ4-XR. Veľkosť od 36 do 46.Model KJ armstrong je vlastnosťami podobný ako model KJ-XR3, ale topánka nie je pevná, keďže je z látky a nie z umelej hmoty. Členok ma viac miesta na pohyb. Veľkosť už iba L (42-43).Posledný kus!

 Model KJ POWER SHOE bol vyvinutý pre deti od 6 rokov od 22kg do 50kg, je prispôsobený  teda na detské nohy. Iba pre deti! Veľkosť 34-36 a 37-39.