Pre Fitnesscentra / Trénerov

 

Pre Fitnesscentra

Novinka do Vášho fitnescentra! Vyskúšajte KangooJumps-aerobik!

Má mnohonásobné blahodárne účinky na ľudský organizmus bez ohľadu na vek. Znižuje náraz až o 80 %. Vaše kĺby sú teda vystavené minimálnej záťaži. Šport nikdy predtým nebol taký zábavný a pritom bezpečný ako pri používaní KangooJumpsu. Rovnomerne precvičí celé telo a intenzívnejšie ako klasický aerobik. Nezafarbí, nepoškrabe podlahu nepotrebujete k tomu žiadnu špeciálnu podlahu.

Je to najintenzívnejší spôsob aerobiku. Pri množstevnom odbere pre trénerov a fitnescentrá poskytujeme zľavu! Pre viac info nás neváhajte kontaktovať. V prípade záujmu zabezpečíme aj prezentačné hodiny kangoojumps aerobiku, alebo zapožičanie topánok kangoojumps.


Pre Trénerov – Zaškolenie

Precvičovanie kangoojumps aerobiku je podmienené účasťou na zaškolení. Počas zaškolenia si tréneri osvoja základy kangoojumps aerobiku. Zaškolenie pozostáva z teoretickej a praktickej časti. Ku každému trénerovi pristupujeme individuálne. Cieľom zaškolenia je poskytnúť všetky potrebné informácie ohľadne kangoojumps aerobiku. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať!