Ako prebieha diagnostické vyšetrenie

Na diagnostiku sa viete objednať mailom alebo telefonicky.

Celková diagnostika organizmu trvá 1- 2 hodiny. Biokvantová bunečná terapia s prístrojom Sensitive Audit trvá 1 hod. Meranie je neinvazívne, bezbolestné, stimuluje organizmus k seba-regenerácii a nemá žiadne vedľajšie účinky. Pred meraním je potrebné zložiť všetky kovy, náušnice, hodinky, retiazky, opasky, piercing, prípadne kovové okuliare.

Počas diagnostického merania klient sedí v kresle , ruky má položené na elektródovej dvojplatni, oproti nemu je kvantovo optický modulátor (KOM – sleduje magnetické pole klienta) a na hlave má slúchadlá. Pred sebou má obrazovku, na ktorej priamo sleduje fyziologický stav svojich vnútorných orgánov.

Odporúčame dodržať nasledovné inštrukcie pred vyšetrením:

  • Nekonzumovať stravu 2 hod. pred vyšetrením
  • Piť len čistú vodu bez bubliniek
  • Neodporúča sa v deň merania ťažká strava a požívanie alkoholických nápojov. Je nutné obmedziť pitie kávy a iných kofeínových nápojov predovšetkým 2 hod. pred vyšetrením
  • Kontraindikáciou na použitie prístroja je kardiostimulátor, epilepsia, hlboká - čerstvá rana na dlaniach, tehotenstvo, nasadená liečba antibiotikami, prípadne kortikosteroidmi. Na meranie je vhodné sa objednať až cca 3 týždne po doužívaní antibiotík alebo kortikosteroidov. Taktiež nie je vhodné dlhodobé užívanie liekov proti bolesti a protizápalové lieky (Ibuprofen, Panadol, Ketonal, Tramal…) ak ich dlhodobo užívate informujete o tom personál.
  • Deti môžu byť diagnostikované od veku približne 3 – 4 rokov (záleží na tom, či dokážu vydržať sedieť cca 30 minút v kľude a držať v ruke senzory. V prípade potreby sa dajú robiť počas merania prestávky).

Upozorňujeme, že meranie prístrojom Sensitive Audit nenahradzuje lekárske testy a vyšetrenia ale je ich vynikajúcim doplnkom.

Absolútnou kontraindikáciou merania na Sensitiv Imago je kardiostimulátor a epilepsia.

<< predchadzajúci  | ďalší >>