Typy astrologickej analýzy – konzultácie

Rozbor osobného horoskopu

Vychádza z presného dátumu, času a miesta narodenia. Ak by ste nevedeli presný čas narodenia aj tak vám viem pripraviť čiastočný rozbor.
Dozviete sa vaše vrodené danosti, silné aj slabé stránky. Pochopíte prečo sa správate a reagujete tak ako, aké sú vaše možnosti a ako zdolať prekážky. Čo je vašou životnou úlohou, aké sú vaše šťastné hviezdy. Pomôžem sa vám pozrieť sa na svoj život z vyššej perspektívy aby sa vám ozrejmili kroky , ktoré máte urobiť pre dosiahnutie rovnováhy, spokojnosti a úspechu.

Služba zahŕňa dve online stretnutia. Je možné aj formou online, nie je potrebné osobné stretnutie.
1. Spresnenie horoskopu
2. Samotný výklad, rozbor horoskopu

Riešenie problému - nezodpovedané otázky

Ak sa vo vašom živote vyskytol problém s ktorým si neviete rady, cítite že ste neustále v opakujúcom sa kolobehu z ktorého nevidíte východisko, alebo ste pred životným rozhodnutím, radi by ste zmenili zamestnanie, ale všetko je také neisté, neviete aká práca by bola pre vás vhodná a podobné otázky. Váš horoskop prináša mnoho užitočných informácií. Poradím vám aké kroky povedú k zmene vášho života a k riešeniu. Sú to odpovede šité na mieru na váš život, ktoré vám z vášho horoskopu vyčítam

Osobná predpoveď na určité časové obdobie

Predpoveď na časové obdobie napr. ročná predpoveď, 10 ročná predpoveď. Pomôže sa pripraviť na výzvy a diania a teda aj správne reagovať a čeliť prekážkam, ktoré vás čakajú v danom období. Dozviete sa aké segmenty a činnosti vášho života sú podporené a čomu sa radšej vyhnúť.

Vzťahový horoskop - synastria

Porovnáva horoskop dvoch ľudí. Podáva informácie o fungovaní, dynamike vzťahov, ako zlepšiť vzťah, či je pre vás váš partner ideálny, aké sú príčiny disharmónie, čo vás spája, aká je príčina vašich konfliktov atď…. Môže to byť váš partner, vaše dieťa, rodičia, kolega, kamarát, ktokoľvek s kým ste v kontakte.

Natálny horoskop dieťaťa

Dieťa je poklad. Ktorý rodič by nechcel pre svoje dieťa to najlepšie.
Ktorého rodiča by nezaujímal osud svojho dieťaťa. Poskytnúť pre neho to najlepšie, aby z neho vyrástol sebavedomý, šťastný a úspešný človek. Natálny horoskop vám prezradí aká bude jeho povaha, záujmy, na čo dávať pozor pri výchove a ako rozvíjať jeho talent. Spoznanie vrodených mechanizmov svojho dieťaťa vám pomôže predísť zbytočným konfliktom pri výchove.

Naplánovanie a výber vhodného dátumu

V živote sú udalosti ktoré sú pre nás mimoriadne dôležité (svadba, založenie firmy, dôležitá operácia, výpoveď v práci, rozchod, podpis dôležitej zmluvy atď….) Naplánovaním dátumu viete pozitívne ovplyvniť danú udalosť a využiť energetiku dňa tak, aby čo najviac podporoval vaše očakávania.

<< predchadzajúci  | ďalší >>