O mne

Narodila som sa v roku 1981 v Košiciach. Po úspešnom ukončení inžinierskeho štúdia na Technickej Univerzite som sa stala podnikateľkou. Mala som to šťastie a stala som sa výhradnou distribútorkou KangooJumps topánok na Slovensku.

Venovala som sa aj trénerstvu. Ako kangoojumps aerobic inštruktorka som dopomohla zákazníkom k zdravej životospráve. Mnohým sa stal tento šport súčasťou každodenného života, vytvorili sa priateľské spoločenstvá. Po istom čase som sa začala venovať štúdiám , ktoré sú spojené so spiritualitou.

Verím, že na naše životy vplýva vyššie vedomie. Ten, kto žije svoj život v súlade s týmto vyšším vedomím je vyrovnanejší a spokojnejší. Ak sme si vedomí toho čo je našou úlohou v tomto živote, vidíme jasne a chápeme diania v našom živote, máme dostatok síl konať, čo je potrebné náš život nadobudne nový význam.

Každý z nás sme na ceste a je celkom pochopiteľné požiadať o radu ak nevieme, ako ďalej…Pomocou 5000 ročnej múdrosti-čínskej astrológie vám odpoviem a pomôžem pochopiť vzniknuté otázky, životné výzvy. Túto múdrosť som získala úspešným absolvovaním viac než 2,5 ročného štúdia pod vedením Judita Liszkay.

Úspešne som absolvovala školenia v oblasti Tarot pod vedením Lászla Nováka , numerológiu pod vedením Zeróa a ji king pod vedením Andrása Laára. Na moju spirituálnu cestu značne vplýval aj duchovná práca Györgya Száraza.

Uvedomením si toho, že v mojom okolí aké nežiadúce účinky má každodenný stres, a to na fyzickej, ako aj na duševnej úrovni som sa začala venovať zvukoterapii. Tibecké a kryštálové spievajúce misky vibrujú s frekvenciamy, ktoré pozitívne odbúravajú sress,regenerujú telo-dušu-ducha. Ich vibrácie zosilňujú samoliečebné mechanizmi v tele. Túto terapiu vo veľkej miere som osvojila od Györgyi Bálinta.

Od roku 2023 sa moje služby rozšírili o diagnostiku biofyzikálneho zdravotného stavu s pomocou inovatívneho a najmodernejšieho prístroja sensitive audit.
Prístroj je vchodný aj na poskytnutie vchodnej terapie.Je to do slova liečba budúcnosti v súčastnosti.Po úspešnom zaškolení, teda som vám k dispozícii aj pri riešený zadravotných ťažkostí.

Človek sa učí počas celého života. Mojím cieľom je získať, čo najviac vedomosti, aby som vám dokázala najefektívnejšie poradiť a pomôcť. Vážim si vašu dôveru.

S úctou,
Erika Bencsiková

<< predchadzajúci